EUROAPSKAITA
/


 Asmeninis dėmesys Jūsų verslui! 

 

Septyniolika metų padedame įmonėms saugiai susitelkti ties jų pagrindiniu verslu

Išskirtiniai mūsų įmonės bruožai- asmeninis dėmesys klientui, kvalifikuoti darbuotojai ir ilgametė patirtis teikiant buhalterinės apskaitos paslaugas įvairiaus pobūdžio verslui. Savo veiklą siejame su aukštais lojalumo ir profesionalumo standartais. Nuolat tobulėjame specializuotuose Countline mokymuose, o aktualiausių teisės ir mokesčių aktų kontrolei naudojame viena geriausių susitemintų teisės aktų duomenų baze IBA.  

Įmonei vadovauja universitetinį ekonominį išsilavinimą turintys specialistai, o buhalterinės apskaitos duomenys valdomi žinomu buhalterinės apskaitos paketu “B-NOVO Technologies", todėl mūsų klientai visuomet gali pasitikėti paslaugų kokybe ir duomenų saugumu.  

Mums malonu, kad UAB "B-NOVO Technologies", kuriai priklauso prekių ženklai „NANO“, „BŪTENT“ ir „B-NOVO“, programinė įranga 2015 metais pripažinta viena  stipriausių, o bendrovė  sertifikuota pagal tarptautinio standarto ISO 9001:2008 reikalavimus.

 


l paslaugų prašome kreiptis tel. +370 698 82738, egle@euroapskaita.com arba nurodykite savo telefoną UŽKLAUSOJE - mes su Jumis susieksime!